3 Апрель
На Луганщині навчальному закладу для дітей з особливими потребами передали іграшки та медичний інвентар
Важливо
Все про:

На Луганщині навчальному закладу для дітей з особливими потребами передали іграшки та медичний інвентар

850
Мініатюра: IMG_0944

Сьогодні офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва «Сєвєродонецьк» завітали до Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та дитячими церебральними паралічами.

Ця допомога у вигляді медичного інвентарю для дітей з особливими потребами стала можливою завдяки сприянню БФ «Наступний крок», БФ «Врятуй та збережи» та за підтримки Кирила Фандорина.

В Кремінській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчається 72 дітей віком від 5 до 18 років, більшість з яких мають розумові та фізичні вади.

В школі є навчальний і спальний корпус. Персоналом інтернату робиться все можливе для того, щоб діти окрім отримання освіти, розвивалися як повноцінні особистості.

«Головне завдання нашої школи, це формування фізично та психологічно здорової, творчої особистості, здатної до адаптації в суспільстві   — розповідає директор школи Леонід Анатолійович Голій. В нашій школі навчаються діти зі всієї області. Є переселенці, а також діти сироти. Від себе особисто та всього колективу хочу подякувати всім, хто долучився до цієї благодійної допомоги ».

Допомога тим, хто цього дійсно потребує – це обов’язок не тільки громадянина, але й кожної людини. Незважаючи на російську агресію та економічні негаразди в нашій країні – ці діти не залишаються без уваги та турботи держави та небайдужих людей!

IMG_0935

IMG_0938

IMG_0940

IMG_0941

IMG_0942

IMG_0944

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору