3 Квітня
На Луганщині навчальному закладу для дітей з особливими потребами передали іграшки та медичний інвентар
Важливо
Все про:

На Луганщині навчальному закладу для дітей з особливими потребами передали іграшки та медичний інвентар

255
Мініатюра: IMG_0944

Сьогодні офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва «Сєвєродонецьк» завітали до Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та дитячими церебральними паралічами.

Ця допомога у вигляді медичного інвентарю для дітей з особливими потребами стала можливою завдяки сприянню БФ «Наступний крок», БФ «Врятуй та збережи» та за підтримки Кирила Фандорина.

В Кремінській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчається 72 дітей віком від 5 до 18 років, більшість з яких мають розумові та фізичні вади.

В школі є навчальний і спальний корпус. Персоналом інтернату робиться все можливе для того, щоб діти окрім отримання освіти, розвивалися як повноцінні особистості.

«Головне завдання нашої школи, це формування фізично та психологічно здорової, творчої особистості, здатної до адаптації в суспільстві   — розповідає директор школи Леонід Анатолійович Голій. В нашій школі навчаються діти зі всієї області. Є переселенці, а також діти сироти. Від себе особисто та всього колективу хочу подякувати всім, хто долучився до цієї благодійної допомоги ».

Допомога тим, хто цього дійсно потребує – це обов’язок не тільки громадянина, але й кожної людини. Незважаючи на російську агресію та економічні негаразди в нашій країні – ці діти не залишаються без уваги та турботи держави та небайдужих людей!

IMG_0935

IMG_0938

IMG_0940

IMG_0941

IMG_0942

IMG_0944

Олексій Мазепа
Статті:652
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:652
Приєднуйтесь
Коментарі
© 2014—2017 Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Всі матеріали сайту доступні по ліцензії: Creative Commons Attribution 4.0 International

Зауваження та пропозиції по роботі сайту надсилайте на адресу: [email protected]

03113, м. Київ, 113, пр-т Перемоги, 55/2 [email protected] +380 (44) 4547351
cimic_org_net_com_ua
Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник        О.О.НОЗДРАЧОВ 23.03.2016
Я - захисник, я цим пишаюсь Завантажити малюнок "Я - захисник" у PNG Завантажити емблему CIMIC в CDR | PNG Карта України

Розробник: Іван Кришталь (Альма-матер: ХНУПС)
Виконавець: Іван Кришталь, 4547351
Головний редактор: Олексій Мазепа
Контент-менеджер: Олексій Мазепа
Повідомити новину: mazepa_getman [at] ukr.net
Реклама на сайті: не розміщується!

Вгору