Новини

ІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва проходить у Києві

1741
Мініатюра: Conference

У Києві проходить ІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва.

4 квітня 2017 року у Києві розпочалася ІІ Конференція з питань цивільно-військового співробітництва за планом Генерального штабу Збройних Сил України.

Про це повідомляє Управління цивільно-військового співробітництва із посиланням на офіційну сторінку Генерального штабу ЗСУ у фб.

Конференція присвячена питанням, пов’язаним із захистом прав людини та реагування на потреби постраждалих від збройного конфлікту громадян України з урахуванням міжнародних норм, надання невідкладної допомоги та забезпечення норм міжнародного гуманітарного права під час збройного конфлікту.

– Вже майже три роки збройна агресія Російської Федерації проти України є причиною трагедії українського народу, загрозою незалежності та територіальної цілісності країни, існуванню її демократичних інститутів та Європейському майбутньому нашого суспільства, — зазначив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Бессараб. – Весь цей час Україна є центром безпрецедентної гібридної війни не тільки в районах проведення антитерористичної операції, але і в інформаційній, економічній та соціальній сферах життя всієї країни.

Він наголосив, що з метою недопущення гуманітарної катастрофи та зменшення соціальної напруги у районах проведення антитерористичної операції Генеральним штабом з 2014 впроваджується системи цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.

Читайте також:  СІМІС працюють за будь якої погоди

– Українські військові набули багатий досвід у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, вони готові не тільки їм обмінятись, але і отримати поради та напрацювання наших колег від органів виконавчої влади, експертів країн-партнерів, представників міжнародних та недержавних організацій, – сказав генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

Він поінформував, що Збройні Сили впроваджують стандарти комплексного підходу щодо реагування на надзвичайні ситуації, які діють у країнах-членах ЄС та НАТО і ця конференція є черговим етапом цього процесу.

Голова Офісу ООН з координації гуманітарних питань (UN OCHA) Барбара Манзі відзначила позитивну динаміку змін у вирішенні та охопленні проблем цивільного населення прифронтових та окупованих територій та важливу роль у цьому структур цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

У конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, провідні військові експерти у сфері цивільно-військового співробітництва країн-членів Північноатлантичного Альянсу, міжнародних та неурядових організацій, які діють в Україні, Донецької та Луганської військово-цивільних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації, тощо.

У Києві проходить ІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

Збройні Сили впроваджують стандарти комплексного підходу щодо реагування на надзвичайні ситуації, – генерал-лейтенант Сергій Бессараб

У Києві проходить ІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

У Києві проходить ІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва

Conference

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковник Олексій Ноздрачов підчас виступу на ІІ Міжнародній конференції з цивільно-військового співробітництва

Голова Офісу ООН з координації гуманітарних питань (UN OCHA) Барбара Манзі відзначила позитивну динаміку змін

Голова Офісу ООН з координації гуманітарних питань (UN OCHA) Барбара Манзі відзначила позитивну динаміку змін

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору