Новини

Із соціальною карткою учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» можна зекономити. Дізнайтеся більше

31836
Мініатюра: 1
Програми лояльності учасника АТО

Розміри знижок передбачені програмою

Всеукраїнська програма соціально-правового захисту УБД та членів їх сімей «Соціальна картка учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

«Соціальна картка учасника АТО» — це проект громадської організації «Українці разом», всеукраїнської соціально-правової програми допомоги учасникам бойових дій. Кожен власник даної картки отримує можливість безкоштовної правової підтримки та юридичної консультації, безоплатного обстеження й отримання медичних послуг, психологічної підтримки, знижки на покупки у всеукраїнських торговельних мережах. А ще це освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО і членів їхніх родин. Перш за все це об’єднання зусиль соціально-відповідального бізнесу, який надає послуги в своїх торговельних мережах. Таких на сьогодні нараховується близько 1800: від маленьких магазинів у районах і містах до таких, як «Епіцентр», де знижка складає 7%. Є ряд автозаправок, які дають три гривні знижки на літр пального.

Картку можна отримати, подавши заявку на сайті kartka.ukrazom.org. Внесені дані будуть перевірені. Для отримання картки необхідно надати ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій (УБД) або відповідний документ, що підтверджує участь в АТО.

Саме через те, що інформація ретельно перевіряється, картки швидко не видають; процес може тривати місяць або два. Волонтери підписали меморандуми й договори з Міністерством оборони України, Нацгвардією України, Службою Безпеки України, Прикордонною службою, Державною службою України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, тож хоча програма не є державною, визнана вона практично на державному рівні.

На сьогодні вже більше 60 тисяч учасників АТО по всій України отримали соціальні картки, а 18,5 тисячі чекають своєї черги на її одержання. Це пояснюється тим, що собівартість картки складає 5 гривень 12 копійок, так що по мірі можливостей їх виготовляють із зібраної благодійної допомоги. Дана картка не банківська, а діє лише як дисконтна. Вона є іменною, має декілька ступенів захисту, водяні знаки, а на звороті — магнітну стрічку й штрих-код, який дає можливість кожному підприємцю, де є термінали, її адаптувати. Там, де немає терміналів, знижки надаються по пред’явленню картки. При цьому знижка має бути більшою, ніж для звичайних верств населення. У середньому власник такої картки зможе економити до 500 гривень на місяць. 

Іще однією зі складових соцпрограм, включених до «Соціальної картки учасника АТО», є юридична підтримка. На даному етапі підписано чимало меморандумів із юридичними організаціями, є домовленості з національною асоціацією адвокатури, з національною асоціацією адвокатів України. Тобто при звернені власників карток є можливість зв’язувати їх одразу з юристами на місці для розв’язання конкретних питань. Для цього потрібно лише подати заявку на сайті чи по телефону, адже для учасників АТО працює цілодобова гаряча лінія (0 800 507575), за якою можна отримати юридичну допомогу.

 

Ukraintsi razom - A4 (2 F) _ 2017-02

А2 к пауку общий_UKR

 

Нагадаємо, що отримання картки не є обов’язковим і кожен учасник бойових дій особисто приймає рішення з приводу участі у даній програмі, — УЦВС ЗСУ

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору