8 Апрель
У Попасній триває підготовка дітей до всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»
Важливо

У Попасній триває підготовка дітей до всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

1430
Мініатюра: IMG_5662

Офіцери групи ЦВС «Попасна», у рамках надання допомоги учням шкіл по підготовці до першого етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура«, провели з учнями старших класів Попаснянської гімназії № 20 заняття, під час якого довели заходи безпеки при поводженні зі зброєю, призначення, склад АК–74 та на практиці відпрацювали неповне розбирання та збирання цієї зброї.

Також з учнями молодших класів було проведено заняття з мінної безпеки. Дітям показали мультфільми в яких було продемонстровано, як треба себе поводити, коли знайшов міну, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, та довели основні заходи безпеки у разі виявлення мін та вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою офіцери СІМІС привезли підручники та методичну літературу видавничої групи “Основа” м.Харків. Діти та педагогічний колектив школи висловили слова вдячності колективу видавничої групи в особі Tany Sunny за надану літературу, а військовим за корисні та пізнавальні заняття!!!

Читайте також:  Мовчазний крик дитячих душ, - СІМІС завітали до будинку дитини

IMG_5653

IMG_5654

IMG_5657

IMG_5662

IMG_5666

IMG_5672

IMG_5676

IMG_5679

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору