Важливо
Все про: mariupol(485) діти(681)

У Волновасі відбувся Конкурс веселих та кмітливих

764
Мініатюра: 9

07.04.17 у Волноваському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап КВК серед загальноосвітніх шкіл Волноваського району на тему «Територія моєї мрії». Офіцерів ЦВС «Волноваха» також запросили прийняти участь у конкурсі у якості судій. В конкурсі приймало участь сім команд, які змагалися в три етапи. Всі команди продемонстрували хорошу гру, чудові номери та кмітливі жарти. Зал був переповнений глядачами, а групи підтримки, які вболівали за свої команди здається самі змагалися між собою.

Третє місце посіла команда «Леді & Козак» з Микільської ЗОШ, друге місце команда «16+» з Волноваської ЗОШ № 2, а лідерами конкурсу стала команда «Молодь 21 століття» Волноваської ЗОШ № 3, яка посіла почесне перше місце.

Всі команди отримали заохочувальні призи від народного депутата Дмитра Лубінця та ГО «Промінь Волноваха», а Микільська ЗОШ отримала приз-симпатію від помічника народного депутата Інесси Ян-Косьміної у вигляді годинника.

Читайте також:  СІМІС привітали дітей у дошкільних закладах Сєвєродонецька та Комишувахи

Всі три фіналісти конкурсу отримали в подарунок спорт інвентар від спонсору КВК, а CIMIC вручили переможцям книги української письменниці Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», що передали для них волонтери з Чернігівщини.

1

2

3

4

5

6

7

 

9

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору