11 Апрель
Завдяки спільній роботі військових та цивільних відновлено електропостачання у селищі Водяне під Маріуполем
Новини

Завдяки спільній роботі військових та цивільних відновлено електропостачання у селищі Водяне під Маріуполем

915
Мініатюра: IMG_3365

Внаслідок обстрілів селища Водяне з боку російсько-терористичних військ з артилерії та РСЗО різних калібрів, неодноразово зазнавала пошкоджень місцева лінія електропостачання. Лише за минулі чотири місяці жителі зазначеного населеного пункту були зі світлом менш ніж 20 днів. Та й цей час життя в «світлі» був завдяки роботі місцевих жителів, яких до речі залишилося усього 13 осіб включаючи жінок та військовослужбовців першого батальйону морської піхоти і офіцерів групи ЦВС «Бердянське».
Штатні ремонтні бригади місцевих РЕС внаслідок постійних обстрілів, складних умов бездоріжжя та інших проблем з літа 2015 року не мали змогу виконувати ремонтні роботи на магістралі ЛЕП 10 кВт між Лебединським та Водяним.
На протязі останніх трьох місяців офіцери групи ЦВС «Бердянське» сумісно з капеланом Християнської служби порятунку провели біля десяти робочих нарад з керівництвом та головними інженерами Приазовських електромереж та ДТЕК «Донецькобленерго», під час яких були надані гарантії безпеки з боку командира першого батальйону морської піхоти та офіцерів СІМІС.
Роботи у зв’язку з великим обсягом було проведено у два етапи.
Перший це проведення відновлювальних робіт на ЛЕП, повна заміна роз’єднувача та пошкоджених ізоляторів, натяжка провислих дротів на межі селища Лебединське та перевірка і відновлення мережі до межі селища Водяне.
Другій етап — проведення відновлювальних робіт на ЛЕП, повна заміна роз’єднувача та пошкоджених ізоляторів, натяжка провислих дротів безпосередньо у Водяному.
Також під час робіт було організовано супроводження ремонтної бригади ДТЕК «Донецькобленерго» морпіхами-саперами для проведення огляду місцевості на можливі вибухонебезпечні сюрпризи, а на другому етапі додатково здійснювалось прикриття роботи ремонтної бригади із застосуванням БМП.
Результат проведених робіт – «світле» майбутнє та життя без свічок для мешканців Водяного і військових.
Маємо надію, що надовго.

Читайте також:  Запрошуємо на фестиваль «Доля вибрала нас»

IMG_3253

IMG_3258

IMG_3352

IMG_3365

IMG_3382

IMG_3392

IMG_3428

IMG_4387

IMG_4466

IMG_4474

IMG_4475

IMG_4491

IMG_4522

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору