Новини

Вітаємо Військову службу правопорядку у Збройних Силах України з 15-ю річницею створення!

1572
Мініатюра: 59a18c4f2c58c12a735e6c3b96b07ef2fc145a8b

Колектив Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає особовий склад Військової служби правопорядку у Збройних Силах України з 15-ю річницею створення!

За час існування цього спеціального правоохоронного формування Ви зробили вагомий внесок в забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України.

Особливого значення Ваша діяльність набула під час російської агресії на сході нашої держави. Службою правопорядку постійно проводяться заходи щодо попередження та припинення фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин, супроводжуються військові колони з небезпечними вантажами та багато іншого.

В цей святковий день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного добробуту, оптимізму і мирного неба над головою!

Читайте також:  Мобільний оператор «Vodafone Україна» продовжує відновлювати пошкоджене обладнання у Луганській області, - СЦКК
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору