20 Апрель
У Кремінній на Луганщині відбулася церемонія нагородження дипломантів Х конкурсу «Христос воскрес – і дух наш воскресає!»
Важливо
Все про: luhansk(485) діти(470)

У Кремінній на Луганщині відбулася церемонія нагородження дипломантів Х конкурсу «Христос воскрес – і дух наш воскресає!»

473
Мініатюра: IMG_1439

У Кремінній на Луганщині  відбулася церемонія нагородження дипломантів Х конкурсу «Христос воскрес – і дух наш воскресає!» на який було запрошено й офіцерів ОЦЦВС.

Районний творчий конкурс проводиться на великодньому тижні, починаючи з 2007 року. Його організаторами виступають Кремінська районна державна адміністрація, Кремінська районна рада та Кремінський Свято – Сергіївський чоловічий монастир.

Захід щорічно організовується з метою підтримки обдарованої молоді та національно – патріотичного виховання.

На розгляд журі були надані твори за тематикою святкування Великодня, поробки, а також виготовлені власноруч привітальні великодні листівки для учасників проведення антитерористичної операції на Луганщині.

Роботи для участі у конкурсі були підготовлені учнями загальноосвітніх шкіл і гімназії, загальноосвітньої школи – інтернату, а також вихованцями гуртків будинку дитячої творчості та районної художньої школи.

Експертна група, створена на базі відділу освіти Кремінської РДА, визначила 28 дипломантів конкурсу І, ІІ та ІІІ ступенів. Саме їм і були вручені дипломи під час урочистої церемонії.

На її початку учасників і гостей привітали голова райдержадміністрації Наталя Чехута, голова районної ради Володимир Прокопенко, намісник Кремінського Свято – Сергіївського чоловічого монастиря архімандрит Матфій (Крохмаль) та керівник Об’єднаного центру цивільно – військового співробітництва ОТУ «Луганськ» полковник Ігор Шеремета, який вручив дипломи переможців дітям, які брали участь у конкурсній номінації «Привітальні листівки для учасників АТО». По завершенню свята дитячі листівочки вручили нам з проханням передати їх нашим бійцям на лінію зіткнення.

Як і завжди, церемонія вшанування дипломантів “Христос воскрес – і дух наш воскресає!» перетворилась на великоднє свято – для його учасників, для гостей заходу, для маленьких артистів районного будинку культури, які в свою чергу подарували глядачам свої творчі і яскраві привітання.

IMG_1435

IMG_1439

IMG_1441

IMG_1448

IMG_1456

IMG_1475

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору