Новини

Учасникам шкільних художніх колективів Волноваського району подарували вишиванки

689
Мініатюра: 7

Офіцери групи ЦВС «Волноваха», спільно з офіцером ЦВС 30 омбр, Головою Волноваської Районної Ради Валерієм Лубінцем, помічником народного депутата Дмитра Лубінця Віталієм Гнибідою, завідувачем сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату Волноваської райради Валентиною Вервейко відвідали загальноосвітні школи населених пунктів Гранітне, Старогнатівка та Мирне, що знаходяться на лінії зіткнення.

Для учасників шкільних художніх колективів вони доставили вишиванки від громади Кам»янка-Бузького району, який з ініціативи групи ЦВС «Волноваха» віднедавна став районом побратимом Волноваського.

Також в складні делегації були представники Запорізької ОДА, які за підтримки Голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля привезли для школярів Гранітненської ЗОШ солодощі та пам’ятки з мінної небезпеки.

Учні та педагогічний склад навчальних закладів, щиро вдячні за надану гуманітарну допомогу, а особливо за те, що про них не забувають і приїздять в гості з усіх куточків України, щоб підтримати в цей нелегкий час.

Читайте також:  СІМІС допомогли повернути світло та воду до селищ з “сірої зони” після річної перерви

1

2

3

4

5

7

8

10

Коментарі
Вгору