Новини

Матері учасника АТО подякували за гідне виховання сина, — ЦВС ОК «Захід»

2268
Мініатюра: DSC02034

Минулого тижня досить неординарна подія відбулась в холі Зарічненського дошкільного навчального закладу “Струмочок”. В колі своїх колег квіти та слова щирої вдячності за гідне виховання сина приймала від представника відділу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України оперативного командування “Захід”, підполковника Рисюка Андрія Миколайовича мати військовослужбовця, учасника АТО Світлана Василівна.

Цей візит для пані Світлани став повною несподіванкою. Зворушливим видався момент і для всіх співробітників закладу. До дитячих сліз працівникам садочка не звикати. А ось до сліз дорослих… Певне, така подія тут відбувалась вперше.

—  Маю сьогодні високу честь від імені керівництва відділу висловити щиру вдячність і низький уклін Вам, дорога мамо, за гідне виховання сина — патріота. Більш ніж впевнений, що саме з Вашою любов’ю Сергію передалась любов до України. І саме вона повела його на захист рідної країни у непростий для нашого народу час. Ви виховали достойного сина, справжнього воїна, патріота. Я бачив його в бою, я бачив справжнього офіцера, який веде за собою солдат. Відважний, сміливий, чесний воїн. Він не міг бути інакшим, бо його народила і виростила така мужня жінка. Знаю, що Вам довелось не легко, але любов додавала Вам мужності, любов — і віра у Вашого сина. Ви  -мужня жінка, бо Ви — дружина воїна- афганця і мати бойового офіцера. Ви приклад для інших, гідний приклад виховання справжніх патріотів. І ми повинні шанувати таких матерів. Ці квіти для Вас, як вияв нашої найвищої поваги і шани за Ваш материнський подвиг, — сказав підполковник А. Рисюк.

Читайте також:  Вітаємо генерал-лейтенанта Руслана Хомчака з призначенням на посаду начальника Генерального штабу

— Наша мета – виховання справжніх патріотів і усвідомлення того, що досягти її ми зможемо лиш тоді, коли в процесі виховання будуть тісно взаємодіяти і сім’я, і школа, і церква. І хочу сказати, що увага, насамперед, потрібна живим героям, їх рідним і близьким. Коли матір втрачає сина – її вже не втішить букет квітів. І зовсім інша справа, коли ми організовуємо такі зустрічі в школах, трудових колективах. І люди, підростаюче покоління — усвідомлюють, що ми маємо справжніх захисників, що ті, хто їх виховав, живуть поруч з нами, — свідомість змінюється.

У душі додається і гордості за таких людей, і любові до України. Хочу додати, що ми плануємо показати всім, що Зарічненщина — це не лише бурштиновий край. Це край  патріотів і волонтерів. І любов до країни тут проявляється у конкретних справах. Завдяки Вашій волонтерській допомозі Луганщина зуміла відмовитись від благодійних вантажів Ахметова, — зазначив військовий.

Матері учасника АТО подякували за гідне виховання сина

Матері учасника АТО подякували за гідне виховання сина

Матері учасника АТО подякували за гідне виховання сина

Матері учасника АТО подякували за гідне виховання сина

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору