2 Июнь
В День захисту дітей на Рівненщині відбулися змагання Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Малюк — 2017»
Важливо
Все про: діти(715) рівне(46)

В День захисту дітей на Рівненщині відбулися змагання Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби «Малюк — 2017»

805
Мініатюра: IMG_4347

Яскраве спортивне шоу малюків пройшло на борцівському килимі, який розкинули на площі перед Рокитнівською райдержадміністрацією. Учасників змагань вітали представники влади Рокитнівщини: голова райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Анатолій Кінчур, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук, тренер Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Іван Парчук.

Також, на захід завітав старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» Андрій Рисюк.

— «Проведення змагань є одним з елементів військово-патріотичного виховання, не лише учнівської молоді Рокитнівщини, але й сусідніх областей. Турнір з вільної боротьби показує, що ми сильні духом та незламні, як і в цілому наша країна. Ми як і борці повинні бути загартованими, адже лише тоді ми будемо надійним захисниками, як сім’ї так і держави», — зазначив він.

Читайте також:  Групи СІМІС «Щастя» та «Волноваха» доставили чергову партію навчально-методичних посібників видавничої групи "ОСНОВА"

В змаганнях взяли участь команди: сусідньої держави Білорусії, Рівненської, Тернопільської, Іванофранківської, Житомирської та Київської областей. З малюків, які на даний момент займаються боротьбою виростуть справжні козаки.

IMG_4347

IMG_4385

IMG_4403

P70601-112048_1_

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору