Новини

У зоні АТО завершено концертний тур з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1058
Мініатюра: IMG_5979

Протягом трьох діб, на Донеччині, у зоні проведення АТО, представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України та волонтери вітали маленьких українців з Міжнародним днем захисту дітей.

За цей час вони подарували святковий настрій та безліч подарунків малечі у шістьох населених пунктах, що знаходяться на підконтрольній нам території. На останок військові завітали в гості до дітей Авдіївки, а також відвідали своїх давніх друзів – вихованців Часовоярської школи-інтернату №8.

Нажаль, не зважаючи на всі домовленості, ворог не припиняв у ці дні обстрілів мирних домівок у багатьох населених пунктах на лінії зіткнення тож дітям та їх батькам, які там мешкають, довелося зустрічати це свято у підвалах та бомбосховищах.

Управління цивільно-військового співробітництва  Збройних Сил України та Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України користуючись нагодою ще раз вітає маленьких українців зі святом та бажає усім дітям теплого, веселого і мирного літа!

Читайте також:  На Луганщині СІМІС продовжують заняття з військово-патріотичного виховання молоді

IMG_5929

IMG_5931

IMG_5939

IMG_5942

IMG_5956

IMG_5979

IMG_6048

IMG_6051

IMG_6061 IMG_6078

Коментарі
Вгору