Важливо

Львів’яни передали гуманітарну допомогу військовим з Рівненщини

912
Мініатюра: 9

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» спільно з офіцером групи ЦВС 30 омбр зустріли та супроводили на передову до наших військових делегацію з Кам’янка-Бузького «району-побратиму» на чолі з депутатом Кам’янка-Бузької райради Петром Браташем та завідувачем сектору з питань спорту та молоді Кам’янка-Бузької РДА Тарасом Койдою.

Гості прибули з метою надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, які виконують бойові завдання в межах лінії розмежування Волноваського району Донецької області. Хлопцям була передана велика кількість продуктів харчування, медикаментів, будівельних матеріалів, канцелярії, засобів гігієни, а також зарядний пристрій та акумулятор до тепловізора.

Передаємо слова вдячності Кам’янка-Бузькій громаді, ГО «Захисту прав та інтересів воїнів АТО» м. Кам’янка-Бузька, а також всім хто долучився до доброї справи за організацію, збір та доставку всього необхідного. Разом до перемоги!!! Слава Україні!!!

Читайте також:  ПОСЛУГА З ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПЕРЕПУСТОК НА НЕПІДКОНТРОЛЬНУ УКРАЇНИ ТЕРИТОРІЮ Є БЕЗКОШТОВОЮ

1

2

4

5

7

8

9

10

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору