Новини

Вітаємо Центральну телерадіостудію МО України з 25-ю річницею!

804
Мініатюра: photo

Шановні товариші, бойові друзі!

Особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва щиро вітає Вас з 25-ю річницею створення медіа-ресурсу та Днем журналиста!

Сьогодні українські воїни, які з честю несуть високе звання захисників Батьківщини та роблять вагомий внесок у справу захисту державного суверенітету територіальної цілісності та незалежності України із задоволенням дивляться та слухають телевізійні і радіо передачі Вашої студії по всій лінії зіткнення у районі проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та за її межами.

Ваші програми завжди надають нашим хлопцям наснаги та гарного настрою, ви відстоюєте наші позиції на інформаційному полі бою та робите усе від вас залежне, аби давати гідну інформаційну відсіч пропаганді ворога.

Читайте також:  СІМІС доставили навчально-методичну літературу до чергової школи на Сході України

В цей святковий день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного добробуту, оптимізму і мирного неба над головою.

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору