Відео

СІМІС вручили нагороду справжньому патріоту з Рівненщини, — ЦВС ОК «Захід»

474
Мініатюра: DSC_0713

В рамках  Меморандуму про співпрацю між Дубровицькою РДА та відділом цивільно-військового співробітництва ОК «Захід», голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко, старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» Андрій Рисюк та голова районної ради Микола Кухарець 7 червня побували в Орв’яницькому навчально-виробничому комбінаті.

У ході візиту старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» Андрій Рисюк виконав почесну місію вручення нагород директору навчального закладу Аллі Буткевич:

Грамоту від керівництва Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та нагрудний Знак «Почесна відзнака командувача військ оперативного командування «Захід».

Сьогодні колектив під керівництвом Алли Іванівни насамперед вчить своїх вихованців того, що не прописано в жодній шкільній програмі – бути патріотами рідної землі, дихати й жити на повні груди, цінувати свою незалежність та відстоювати її. Недаремно ж 25 випускників школи без роздумів стали в час лихий на захист своєї Вітчизни. У шкільному музеї – цим хлопцям присвячена велика й цікава експозиція, на чільному місці — стенд з їхніми портретами.

«Дванадцять років очолюю Орв’яницький навчальний заклад, але загалом педагогічного стажу маю понад двадцять. Не вважаю, що на своїй посаді роблю щось особливе чи надзвичайне, окрім того, що повинна робити. Болісно сприймаю те, що відбувається на Сході, перепускаю це через серце й душу, намагаюся передати свої відчуття дітям. Коли говорити з ними відверто і як з дорослими, вони це дуже цінують й відповідають такою ж довірою. Простий приклад. Ми маємо в школі організоване дитяче харчування. Перед святом Миколая якось в їдальні прохопилася: «У нас кожного дня на столі, окрім обіду, ще й солодощі, а чи можуть так розкошувати школярі Донеччини та Луганщини?». Вже на наступній перерві діти прийшли й попросили, чи не можна збирати солодощі з обідів для дітей зі Сходу. Мені хотілося плакати від гордості. Значить, ми таки навчили їх в школі основного – бути людьми. Тим паче нам завжди легко збирати допомогу на армію, кожен готовий віддати частинку від себе для наших захисників», — каже Алла Буткевич.

Читайте також:  Учасники шоу "Голос Країни" та "Х-фактор" дарують свято Старобільську. Група "Help Army" організувала справжнє шоу старобільчанам за запрошенням ЦВС

«Що таке любов? Це почуття важко передати словами, але все єство людське змінюється під його дією. Людина в цьому стані стає особливою. Мені дуже хочеться, щоб таке світле почуття кожен українець відчував до своєї Батьківщини, тоді нам буде не страшний будь-який агресор. Ми, військові, можемо прищепити відвагу, навчити витривалості, але любові здатна навчити тільки жінка, жінка-мати, берегиня сімейного вогнища», — зазначив представник СІМІС підполковник Андрій Рисюк.

DSC_0713

Олексій Мазепа
Статті:606
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:606
Приєднуйтесь
Коментарі
© 2014—2017 Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Всі матеріали сайту доступні по ліцензії: Creative Commons Attribution 4.0 International

Зауваження та пропозиції по роботі сайту надсилайте на адресу: [email protected]

03113, м. Київ, 113, пр-т Перемоги, 55/2 [email protected] +380 (44) 4547351
cimic_org_net_com_ua
Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник        О.О.НОЗДРАЧОВ 23.03.2016
Я - захисник, я цим пишаюсь Завантажити малюнок "Я - захисник" у PNG Завантажити емблему CIMIC в CDR | PNG

Розробник: Іван Кришталь (Альма-матер: ХНУПС)
Виконавець: Іван Кришталь, 4547351
Головний редактор: Олексій Мазепа
Контент-менеджер: Олексій Мазепа
Повідомити новину: mazepa_getman [at] ukr.net
Реклама на сайті: не розміщується!

Вгору