Важливо

Львівські судді передали подарунки дітям-інвалідам Донеччини

897
Мініатюра: 3

Одним з основних завдань груп цивільно-військового співробітництва в районах проведення АТО є надання допомоги цивільному населенню. Однак, серед місцевого населення існує окрема соціально-незахищена категорія – діти-інваліди. Саме на таку категорію дітей офіцерами ЦВС звертається основна увага.

Так, вчора офіцери групи ЦВС «Волноваха» черговий раз відвідали Волноваський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів та доставили учням центру гуманітарну допомогу, що надали співробітники Львівського окружного адміністративного суду. В черговий раз небайдужі львів’яни передали для малечі Волноваського району розвиваючі ігри, пазли, альбоми для малювання, гуаш, олівці та інші канцелярські товари. Тепер діти зможуть виконувати вправи для розвитку.

Від усього колективу групи ЦВС «Волноваха» та співробітників і вихованців центру висловлюємо щиру вдячність секретарю судового засідання Лані Перчак та всьому колективу Львівського окружного адміністративного суду за організацію, збір та доставку гуманітарної допомоги дітям.

Читайте також:  Діти, які мешкають неподалік від лінії зіткнення, поїхали на відпочинок до Бердянську

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору