Новини

Дякуємо! На передову надійшла партія медичних препаратів від Небайдужих Громадян, — ЦВС «Волноваха»

723
Мініатюра: 1

Небайдужі громадяни України продовжують всіма доступними їм засобами підтримувати підрозділи Збройних Сил України, які виконують бойові завдання по захисту незалежності та суверенітету нашої країни.

Про це повідомляє майор Кришталь Іван Григорович із посиланням на групу ЦВС «Волноваха» ОТУ «Маріуполь».

Так, завдяки зусиллям представників Громадської організації “З Країною в Серці” було зібрано медичні препарати, серед яких перев’язувальні матеріали, антибіотики різного спектру дії, протизапальні ліки та направлено на Схід Країни.

Офіцерами групи цивільно-військового співробітництва «Волноваха» було доставлено зазначену кількість ліків до медичної роти окремої механізованої бригади. Тепер медичним фахівцям бригади легше буде надавати медичну допомогу бійцям на передньому краї оборони.

Медичний персонал бригади та офіцери групи ЦВС з Волновахи висловлюють щиру вдячність усім хто підтримує вояків, окремо волонтерів Громадської організації “З Країною в Серці” та особисто Юрію Маковію.

Читайте також:  Педагоги Луганщини дякують СІМІС та волонтерам за підтримку

1

2

4

5

6

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору