15 Июнь
Вінничани передали допомогу військовим та влаштували експромт-концерт для Захисників Донеччини, — група ЦВС «Волноваха»
Новини

Вінничани передали допомогу військовим та влаштували експромт-концерт для Захисників Донеччини, — група ЦВС «Волноваха»

475
Мініатюра: 6

Починаючи дестабілізаційні дії на Сході нашої країни, російський агресор навіть не міг собі уявити на що спроможна згуртована українська нація.

Ось і зараз, незважаючи на четвертий рік триваючої війни, волонтерський дух та бажання допомогти підрозділам Збройних Сил України встановити мир на нашій землі не згасають.

Повідомляє майор Кришталь Іван Григорович із посиланням на групу цивільно-військового співробітництва «Волноваха» оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь».

Так, сьогодні офіцерами групи цивільно-військового співробітництва «Волноваха» ОТУ «Маріуполь» було організовано та забезпечено проведення концерту представника волонтерського руху з Івано-Франківська Руслана Ілюка. Автор та виконавець пісень здійснив подорож до зони проведення АТО з метою духовної та моральної підтримки бійців на передовій. Першим пунктом призначення в цій нелегкій та небезпечній подорожі стали військовослужбовці окремого підрозділу ЗС України, які виконують обов’язки по захисту незалежності та територіальної цілісності держави в зоні відповідальності групи ЦВС з Волновахи.

Крім концерту, офіцери групи ЦВС передали бійцям спеціальну захисну фарбу для відновлення маскувального покриття військової техніки та гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування від школярів м. Жмеринка Вінницької області.

Задоволені військовослужбовці передали слова щирої вдячності Руслану Ілюку, директору ТОВ “Фактор-2” Сергію Олександровичу Обідченку та школярам з Жмеринки за надану матеріальну та психологічну допомогу.

3

4

5

6

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору