20 Июнь
Повернувшись на рідну Львівщину з АТО, офіцер ЦВС вручив нагороди та подарунки місцевим очільникам та волонтерам від Захисників
Важливо

Повернувшись на рідну Львівщину з АТО, офіцер ЦВС вручив нагороди та подарунки місцевим очільникам та волонтерам від Захисників

1157
Мініатюра: Vlad0

Офіцер групи ЦВС «Волноваха» повернувшись додому в знак вдячності волонтерам Кам’янка-Бузького району-побратиму вручив нагороди від Командування ОТУ «Маріуполь», Голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця, а також подарунки виготовлені власноруч школярами ЗОШ Волноваського району.

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда, співзасновник ГО «Захисту прав та інтересів воїнів АТО» Оксана Шваюк та всі присутні були щиро вражені презентами від юних талантів, а саме Кароліни Ляшок, Антоніни Сапунової та Вікторії Крячун.

Офіцери групи ЦВС м. Волноваха висловлюють щиру вдячність керівництву районів-побратимів, всім небайдужим громадянам Кам’янка-Бузького району Львівської області, які безпосередньо приймали участь в організації та зборі гуманітарної допомоги для військовослужбовців та місцевого населення Волноваського району.

Також військовослужбовці відвідали волонтерів, які постійно підтримують наших бійців в Донецькій та Луганській областях і передали їм слова вдячності від хлопців з передової.

Читайте також:  У Волновасі освячено перший Храм Української Православної Церкви Київського Патріархату

«Щиро дякуємо колективу ГІ «Волонтерська сотня Львів» та ГФ «Народна самооборона Львівщини» за вашу небайдужість, самовідданість та стійку громадську позицію в такий нелегкий для країни час. Схід та Захід разом! Разом до перемоги!», — підсумовує капітан Влад Т.

Vlad

Vlad2

Vlad6

Vlad7

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору