21 Июнь
+5: Офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» отримали сертифікати інструктора з гуманітарного розмінування, — The HALO Trust
Новини

+5: Офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» отримали сертифікати інструктора з гуманітарного розмінування, — The HALO Trust

862
Мініатюра: HALO-(1)

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦ ЦВС) ОТУ «Луганськ» продовжують поглиблювати свою співпрацю з міжнародними організаціями, які оперують в зоні проведення антитерористичної операції на території Луганської області.

Прикладом такої діяльності стало проведення на базі ОЦ представниками міжнародної організації «The HALO Trust» (неурядова організація, яка опікується питаннями гуманітарного розмінування, — ред.) курсів з гуманітарного розмінування.

До курсів були залучені офіцери ОЦ ЦВС, які протягом двох днів опановували принципи та методи в сфері гуманітарного розмінування, набували знань щодо виявлення потенційно небезпечних вибухових пристроїв, а також контр-заходів, які виживатимуться у разі знаходження мін та вибухівки. Такі знання є дуже актуальними та набувають додаткового значення і з огляду на велику кількість вибухових пристроїв, залишених бойовиками незаконних збройних формувань на території області.

За результатами  успішно пройденого курсу підготовки інструкторів з ІМН (Інформування про мінну небезпеку, — ред.) офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» отримали сертифікати інструктора. Отримана кваліфікація інструкторів дозволить використати набуті знання під час проходження служби в зоні проведення АТО, під час проведення заходів в навчальних закладах області, а також удосконалювати навички у взаємодії  з іноземними колегами.

Дякуємо колективу  «The HALO Trust» за вкладену працю в наші знання.

DSC_6741

DSC_6764

DSC_6786

HALO (2)

HALO (3)

HALO (1)

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору