26 Июнь
За підтримки місцевої влади військові вже другий місяць проводять військово-патріотичне виховання молоді Рівненщини, — ОК «Захід»
Новини

За підтримки місцевої влади військові вже другий місяць проводять військово-патріотичне виховання молоді Рівненщини, — ОК «Захід»

715
Мініатюра: IMG_6474

Впродовж двох місяців військові ОК «Захід» проводять навчання з дітьми та молоддю.

Чи не в кожній школі, ліцеї та дитсадку відбулись заняття «Захисники Вітчизни». У навчальних закладах з’являються куточки «Учасники АТО», «Небесна Сотні», «Герої України» з описами сучасних подвигів.

Як розповів офіцер цивільно-військового співробітництва Оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, мета таких заходів – підтримка позитивного іміджу військових, адже вчитися захищати свою державу треба змалечку.

«Звичайно, на Рівненщині патріотизм один з найвищих в Україні. Проте навіть у нас, на західній Україні, не так багато сміливців, які  могли б отак просто покинути свої домівки і скласти присягу на вірність Україні. Тому ми вчимо захищати свою державу, так би мовити плекаємо нових патріотів. Адже бути військовим – це велика честь, це означає, що ти відданий Батьківщині і не боїшся її захищати», — розповів Андрій Рисюк.

З цією метою серед молоді популяризують військові професії, навчання у військових ВУЗах. Дуже хороший ефект на дітей справляє привселюдне нагородження військових – учасників АТО. Серед подарунків діти отримують прапори з державною символікою, солдатські та офіцерські шеврони, грамоти від військових. За організацію підготовки таких поїздок в райони військовий дякує Рівненській ОДА, облраді та місцевій владі.

Читайте також:  СІМІС передали навчальну та художню літературу до Новотошківського навчального закладу

В п’ятницю відбулася планова нарада прясвчена плануванню подальших заходів з військово-патріотичного виховання молоді регіону.

IMG_6473

IMG_6474

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору