Новини

У Волновасі відсвяткували 85-річчя Донецької області

1011
Мініатюра: IMG_4808

У Волноваському районному центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 85-річчя Донецької області. Глядацька зала була переповнена глядачами серед яких були офіцери СІМІС, керівництво району, народний депутат та гості з закордону.

Після привітальних слів від народного депутата Дмитра Лубінця, Голови  райдержадміністрації Олександра Баранника, Голови райради Валерія Лубінця та заступника Голови райдержадміністрації Аліси Весьолкіної на глядачів чекала незабутня концертна програма від талановитих колективів міста та району.

Святковий концерт пройшов, як завжди на високому рівні, програма була дуже вишуканою та насиченою і не давала відволіктися ні на хвилину. Після концерту офіцери групи ЦВС «Волноваха» подякували всім за незабутні враження та чудові емоції і вручили нагороди з нагоди святкування 85 річчя Донецької області Заступнику директора РЦКД Людмилі Жушман, народному пошуково-дослідницькому фольклористичному гурту «Заграярочка» та солістці студії звукозапису «Зірковий шанс «Юлиї Коваленко, а також передали народному вокальному ансамблю «Зоряна перлина» концертні костюми виготовлені власноруч волонтерами з Закарпаття.

Читайте також:  ЗСУ привітали мешканців Донецької та Луганської областей із Днем Соборності України. ФОТОзвіт

IMG_4725

IMG_4765

IMG_4778

IMG_4808

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору