6 Липня
В Управлінні цивільно-військового співробітництва ЗС України підписано меморандум про співпрацю з «Київською міською Спілкою ветеранів Афганістану»
Новини

В Управлінні цивільно-військового співробітництва ЗС України підписано меморандум про співпрацю з «Київською міською Спілкою ветеранів Афганістану»

709
Мініатюра: DSC_8429

Сьогодні начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов та голова Правління «Київської міської Спілки ветеранів Афганістану» Микола Гончаренко підписали меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво.

В рамках цього меморандуму 19-20 липня у Києві буде проведено футбольний турнір «Мрії дитинства» за участю дитячих футбольних команд з Київської, Донецької та Львівської областей. До речі переїзд, проживання та харчування для дітей з інших областей буде забезпечено Київською міською Спілкою ветеранів Афганістану.

Також найближчим часом планується проведення концертної програми для наших захисників у Луганський області та нагородження кращих військовослужбовців відзнакою спілки «Пошана, честь, відвага».

Довідково: свою співпрацю з громадськими організаціями Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України здійснює відповідно до меморандумів, які укладає від імені Генерального штабу Збройних Сил України.

Ними передбачено співробітництво між Генеральним штабом Збройних Сил України та громадськими організаціями з питань сприяння в реабілітації та адаптації військовослужбовців ЗСУ, учасників бойових дій та членів їх сімей, надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь у антитерористичній операції та цивільному населенню у східних регіонах України, участь у заходах з пошуку, ексгумації та перепоховання тіл (останків) загиблих; звільнення (обміну) незаконно утримуваних осіб (заручників); спільна діяльність у напрямках інформаційної безпеки, контрпропаганди російським засобам масової інформації та протидії негативному інформаційно-психологічному впливу тощо.

DSC_8421

DSC_8425

DSC_8429

DSC_8432

DSC_8434

DSC_8435

Олексій Мазепа
Статті:652
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:652
Приєднуйтесь
Коментарі
© 2014—2017 Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Всі матеріали сайту доступні по ліцензії: Creative Commons Attribution 4.0 International

Зауваження та пропозиції по роботі сайту надсилайте на адресу: [email protected]

03113, м. Київ, 113, пр-т Перемоги, 55/2 [email protected] +380 (44) 4547351
cimic_org_net_com_ua
Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник        О.О.НОЗДРАЧОВ 23.03.2016
Я - захисник, я цим пишаюсь Завантажити малюнок "Я - захисник" у PNG Завантажити емблему CIMIC в CDR | PNG Карта України

Розробник: Іван Кришталь (Альма-матер: ХНУПС)
Виконавець: Іван Кришталь, 4547351
Головний редактор: Олексій Мазепа
Контент-менеджер: Олексій Мазепа
Повідомити новину: mazepa_getman [at] ukr.net
Реклама на сайті: не розміщується!

Вгору