Відео

У Станиці Луганський стартувала акція «Зроби подарунок Захиснику Незалежності»

1275
Мініатюра: f13b338de04be03b9dfaed5036fe26a0d33df0a3

Старт акції дав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз 6 липня 2017 року у місті Кремінна на обласному фестивалі української народної іграшки та гри.

Також вже було передано кілька десятків подарункових футболок офіцерам СІМІС та військовим що захищають Луганщину.

Запрошуємо жителів міст і районів Луганської області та всієї України взяти участь у акції. Також звертаємося до всіх небайдужих українців із закликом приєднатися до акції, яку започаткував громадський актив Станиці Луганської, – «Зроби подарунок Захиснику Незалежності».

Умови проведення акції.

Кожен її учасник має зробити особистий подарунок військовослужбовцю, який захищає суверенітет, незалежність та територіальну цільність нашої країни. Це можуть бути вироби, зроблені власними руками, художні твори, інші подарунки, створені від душі та щирого серця.

Якщо ви не маєте можливості особисто зробити подарунок Захиснику Незалежності, то це можуть зробити офіцери груп цивільно-військового співробітництва (CIMIC). Контактні телефони: 096-333-74-45 або 050-678-50-06, та на офіційному сайті CIMIC https://cimic.com.ua.

Якнайшвидше виклади інформацію та світлини про свою участь у акції на сторінці у Facebook та поширь під хештегом #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору