Важливо
Все про: mariupol(529) діти(747)

На Луганщині тривають заходи з інформування дітей про мінну безпеку

711
Мініатюра: DSC_9120 (1)

Офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» продовжують співпрацю з міжнародною неурядовою організацією з гуманітарного розмінування «The Halo Trust» щодо інформування учнів про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети та правила поведінки при їх виявленні.

Одне з таких інформувань провели в дитячому таборі «Мрія» у місті Кремінна.

Зазвичай, при знаходженні мін, снарядів, гранат або інших вибухонебезпечних предметів більш досвідчені дорослі негайно викликають фахівців, які огороджують район і знешкоджують небезпечні знахідки. Інша справа – діти. Природна цікавість спонукає їх до різноманітних експериментів. Тому так важливо пояснити дітям наслідки подібних дій, навчити правилам поведінки у таких ситуаціях.

Також з дітлахами проведено бесіди про те, як розпізнати саморобні вибухові предмети і що робити при виявленні підозрілого предмету.

Читайте також:  Військові ЗСУ провели урок патріотичного виховання у Волновасі, - група ЦВС "Волноваха"

У подальшому, в рамках взаємодії з державними та приватними організаціями регіону, планується проведення схожих заходів із дорослими.

20170712_105116

DSC_9120 (1)

DSC_9129

DSC_9241

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору