Важливо

Мінна безпека – пріоритетний напрямок позашкільної роботи влітку

1055
Мініатюра: DSC_9023

Міжнародна неурядова організація з гуманітарного розмінування «The HALO Trust» в Україні разом із офіцерами ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» підготували та провели інформування вихованців дитячого табору «Гончарівський», який розташовано у місті Сватове.

З дітлахами було проведено бесіди про те, як розпізнавати саморобні вибухові пристрої замасковані під дитячі іграшки і що робити при зустрічі з підозрілими предметами.

Дані матеріали поширюються серед дітей та школярів, які відпочивають у літніх таборах регіону, а в перспективі вони будуть розповсюджуватись серед учнів після початку нового навчального року.

Кампанія щодо мінної безпеки залишається пріоритетним напрямком позашкільної роботи міжнародної неурядової організації з гуманітарного розмінування «The HALO Trust» та офіцерів ЦВС на території Луганської області, що являється невід’ємним компонентом у співпраці.

Крім цього, діти отримали необхідні навички з протимінної підготовки та подарунки (розмальовки і зошити) надруковані українською мовою, що містять кольорові ілюстрації та цікаву і корисну інформацію про те, як слід поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Читайте також:  Збройні Сили допоможуть відновити пошкоджену внаслідок нічного обстрілу школу у Мар'їнці

 

DSC_8964

DSC_8966

DSC_8976

 

DSC_9023

DSC_9027 DSC_9037

DSC_9041

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору