Важливо
Все про: mariupol(529) діти(750)

СІМІС беруть активну участь у роботі з молоддю в Маріуполі

747
Мініатюра: 1

В період літніх канікул у Маріуполі за участю офіцерів групи цивільно-військового співробітництва штабу ОТУ “Маріуполь” традиційно проходять заняття із військово-патріотичного виховання для школярів та вихованців центрів позашкільної роботи за місцем проживання. А якщо до цього додаються ще й спортивні змагання, то такі заходи вже перетворюються на справжнє свято для всіх учасників!

Такі зустрічі є дуже корисними та пізнавальними. Командний дух та бажання здобути перемогу спонукає малечу бути активними й наполегливими у виконанні цікавих завдань. Особливо популярними при цьому завжди є локації за участю офіцерів ЦВС. Військові із задоволенням знайомлять малечу зі зразками стрілецької зброї та засобами індивідуального захисту, розповідають про основи тактичної медицини.

СІМІC завжди раді спілкуванню із дітьми. І нам було дуже приємно отримати від вихованців та педагогічного колективу Міського центру позашкільної роботи теплі слова про нашу плідну співпрацю, втілені у власноруч намальований плакат.

Читайте також:  Заходи присвячені Дню пам'яті та примирення пройшли на Луганщині, - ЦВС "Попасна"

1
3
4
6
7

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору