Важливо

Звичайний день групи Об’єднаного центру ЦВС м.Сєвєродонецьк

1064
Мініатюра: dav

Робота СІМІС дуже цікава та відповідальна і вислів «волка ноги годують» це саме про них. Ось стисло один день з життя групи Об’єднаного центру ЦВС ОТУ «Луганськ» місто Сєвєродонецьк.

Спочатку в Кремінську РДА завезли методичні посібники для учителів від Харківського видавництва «Основа». Потім доставили гуманітарну допомогу (засоби особистої гігієни та комплекти постільної білизни), яку надало духовенство Київського патріархату УПЦ, до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кремінської РДА Луганської області для осіб, які потребують сторонньої допомоги.

Також надали адресну допомогу малозабезпеченій родині, у якій проживає два пенсіонери з тяжкими хворобами (передано засоби особистої гігієни та комплект постільної білизни).

Читайте також:  На Херсонщині футболісти передали грошові призи сім’ям загиблих Захисників України

А у рамках співпраці з представниками Кремінської РДА та з міжнародною неурядовою організацією гуманітарного розмінування «THE HALO TRUST» в Україні організували проведення заняття з протимінної безпеки для працівників «Пінта-Кремінський пивоварний завод» у м. Кремінна. Під час заняття робітники отримали необхідні навички з протимінної підготовки та корисну інформацію про те, як слід поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

За цими іноді доволі сухими фактами криється велика робота яку СІМІС роблять 24 години на добу.

DSC07329

DSC07330

dav

dav

dav

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору