Відео

СІМІС та благодійники власноруч відремонтували ігровий майданчик у дитячому садочку на Луганщині

737
Мініатюра: 3

Офіцери цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України разом з представниками громадської організації «Youth Centre of Atlantic Council of Ukraine», власноруч допомоги відремонтувати ігровий майданчик у дитячому садочку в м. Новодружеську Луганської області.

Це маленьке шахтарське містечко в 30 км. від лінії розмежування із річним бюджетом 1 800 000 грн. Ані міська рада, ані адміністрація садочку не мають досвіду звернення до міжнародних організацій, отже вони звернулися по допомогу до громадської організації Youth Centre of Atlantic Council of Ukraine, яка вже разом із СІМІС реалізувала декілька проектів в цьому місці.

Завдяки небайдужим приватним підприємцям вдалося зібрати кошти та замінити дах трьох павільйонів на ігровому майданчику дитячого садочка та придбати будівельні матеріали для косметичного ремонту павільйонів та приміщень. Але для того щоб завершити ремонт, цих ресурсів не вистачало, тож на допомогу прийшли представники СІМІС ОТУ «Луганськ» та Об’єднаного центру ЦВС м.Северодонєцьк !

Читайте також:  СІМІС розповідають молоді про героїв сьогодення

Дякуємо усім небайдужим за Вашу щиру допомогу!

1
2
3

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору