Відео

В селищах Піски та Карлівка з’явився радіосигнал «Армія FM»

1288
Мініатюра: 6

У рамках Меморандуму про співпрацю, підписаному між Управлінням цивільно-військового співробітництва ЗС України та Благодійним Фондом Мир і Ко, у кількох селищах, що знаходяться на лінії зіткнення з’явився радіосигнал військового радіо «Армія FM». В селищі Піски на хвилі 94, 0 МГц, а у Карлівці — на 87,8 МГц. Про це у своєму Фєйсбук написав керівник Фонду Мир і Ко – Мирослав Гай. Далі мовою оригіналу.

Нам це вдалося!

Наша команда спромоглася запустити український радіо сигнал у Пісках. Слухайте Армія ФМ на нулі під Дапом на хвилі 94.0 FM)))

Дякуємо за допомогу Цивільно-Військовому співробітництву. Ви робите дивовижну роботу!

Дякуємо усім мешканцям прифронтової зони, що так допомагали і чия любов до України більша за страх.

Великий уклін компанії ТЕРАПРО, яка розробила для нас перші передавачі з нуля і розвиває з нами український радіосигнал на фронті. Українському високотехнологічному виробництву — БУТИ!

Ваші передавачі протримались півтора роки без обслуговування не припиняючи роботу ні в спеку, ні в морози і продовжують працювати!!!!

Загалом, за цю поїздку, наш Фонд передав п’ять таких малогабаритних радіо точок Збройним силам.

Читайте також:  На Закарпатті відкрили меморіальний знак Малого Державного Гербу України

Війну виграє не зброя, війну виграє розум. І ми зробили маленький крок, що б проукраїнських відомостей на Донбасі стало більше.

І ми раді, що наші хлопці зможуть слухати українське, там де через бої та складнощі рельєфу важко донести сигнали українських станцій від великих меж.

Продовжуємо працювати на перемогу. Це є підтримка наших громадян та інформаційний супротив агресору.

Слава Україні!

Save Lives Together Foundation — SaveLivesTogether.org ??& ?? Фонд Мир і Ко. Організація допомоги військовим і переселенцям. — http://mirco.com.ua Забезпечення, Підтримка та Допомога Фронту України, за посиланням: http://www.savelivestogether.org/donate savelivestogether.org/donate ??& ?? http://mirco.com.ua/ua/

5

6

7

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору