Важливо
Все про: mariupol(466) діти(642)

Завдяки СІМІС у дитячому будинку Маріуполя з’явилася футбольна команда

383
Мініатюра: 3

Наші діти сьогодні настільки рухливі і невгамовні, що ми часто замислюємося над тим, куди б їх нескінченну енергію направити. Вихід один — звичайно в спорт! Адже за статистикою діти, які активно займаються спортом, менше хворіють, рідше страждають серцево-судинними захворюваннями, не мають зайвої ваги і проблем з хребтом.

Такі діти більш активні, товариські і завжди налаштовані на позитив. Вони зайняті справою, відмінно ладнають в колективі і рідше стикаються з проблемами міжособистісного характеру. Абсолютно всі види спорту для дітей корисні для їх фізичного розвитку, а також для їх духовного та психологічного виховання.

Так, сьогодні офіцери групи ЦВС штабу ОТУ «Маріуполь» завітали до наших маленьких товаришів та їх вихователів, які знаходяться в дитячому будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку «Центрі опіки » у місті Маріуполь. Для вихованців цього закладу СІМІС привели кеди, в яких хлопці зможуть не тільки займатися на уроках фізичного виховання, а ще й з користю проводити вільний час на спортивних майданчиках. Одразу ж після отримання презентів з’явилася футбольна команда, яка обіцяла запросити нас на свій перший міні-матч.

Читайте також:  На Донеччині відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Спорт — це життя, здорове та насичене життя!!!

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі, але вже в якості вболівальників за наших маленьких товаришів.

1
2
3
4

Олексій Мазепа
Статті:1670
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1670
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору