Новини

СІМІС допомогли розпочати концертний сезон переміщеному з тимчасово окупованого Луганську театру

600
Мініатюра: x_message_image

Офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк не тільки їздять на лінію розмежування до наших бійців, а й співпрацюють з місцевими установами та приймають участь у культурному житті міста.

Зокрема, до нашого підрозділу звернувся директор Луганського обласного академічного українського театру Сергій Дорофєєв з проханням допомогти в організації першого концерту в оновленій будівлі у місті Сєвєродонецьк. Треба зазначити, що цей театр був переміщений з тимчасово окупованого міста Луганськ та відремонтований протягом 2015-2017 років.

Необхідна матеріально-технічна допомога була оперативно надана тож концерт відбудеться згідно з репертуаром на серпень. Бажаємо театральному колективу творчих успіхів, цікавих вистав та закоханих у мистецтво шанувальників.

Читайте також:  Цивільно-військове співробітництво ЗСУ: вдосконалити механізм захисту й взаємодії із волонтерами в умовах Операції ОС
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору