Важливо

СІМІС «Торецьк» завжди у центрі уваги

407
Мініатюра: DSCN0204

Як тільки з’являється “свіжа” преса, офіцери СІМІС одразу ж вирушають в дорогу, аби донести найсвіжішу інформацію до військовослужбовців військових частин ЗС України, що дислокуються в межах відповідальності групи.

Тому, сьогодні, офіцерами групи ЦВС «Торецьк» було здійснено доставку періодичних видань, а саме газет ‟Донбас Факты”, захисникам на “передку”.

Не оминули СІМІС своєю увагою й представників волонтерської групи “Доброчинець” (Ольга Рєзніченко) та Українського католицького університету (місто Львів). Користуючись нагодою проведено  робочу зустріч представників волонтерської групи “Доброчинець”, Українського католицького університету, представників Торецької влади, управління культури, музичного закладу міста та СІМІС.

Під час зустрічі обговорили ряд спільних проектів, що стосуються організації туристичних (екскурсійних) поїздок дітей міста Торецьк до Львова (та, можливо, за кордон), організації та проведення вистав, розважальних та розвивальних заходів в навчальних закладах міста тощо.

Читайте також:  СІМІС продовжують робити добрі справи на Світлодарській дузі

І на завершення сьогоднішньої зустрічі, дітлахи дошкільного навчального закладу № 6 “Сонечко” отримали подарунки від гостей.

DSCN0171

DSCN0173

DSCN0184

DSCN0190

DSCN0204

IMG_20170820_145154

 

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору