Новини

У рамках проекту «Допомога йде» двох дітей з Мар’їнки доставлено до Дніпропетровської лікарні

976
Мініатюра: DSC_0065

Сьогодні на лінії фронту дуже важко надати планову кваліфіковану медичну допомогу мешканцям, які залишилися у зоні зіткнення. Особливого медичного піклування потребують діти. Головна мета проекту «Допомога йде» — надання сприяння у вирішенні зазначених проблем

Проект «Допомога йде» реалізується на базі лікувальних закладів міст Дніпро та  Запоріжжя: Дніпропетровська обласна клінічна лікарня, Дніпропетровська шоста міська клінічна лікарня, Дніпропетровський обласний офтальмологічний центр, Дніпропетровська п’ята міська дитяча клінічна лікарня, Запорізька обласна дитяча клінічна лікарня.

Так, нещодавно, у рамках проекту Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня прийняла на лікування двох дітей з Мар’їнки, з так званої «лінії розмежування». Ці діти не перші пацієнти з Донецької області, які потребують кваліфікованої медичної допомоги.

Дев’ятирічний Вадим Бессараб має комплексну патологію тазостегнового суглоба, а тільки народжена дитина, якій ще тільки 19 днів, страждає серйозної поразкою нервової системи. Зараз хлопчики перебувають в ортопедичному і реанімаційному відділеннях обласної дитячої лікарні.

Ми дуже сподіваємося, що в Дніпрі дітям допоможуть. Як вже було не раз. У нас хороші лікарі. У нас хороші люди. І все буде добре.

Дякуємо всім, хто допомагає. Спасибі всім, хто небайдужий. Дніпро і Донбас — МИ РАЗОМ!

Довідково:

Проект «Допомога йде» — це спільний проект народного депутата України Тетяни Ричкової, голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова та відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» Збройних Сил України. Одним з ініціаторів проекту виступив головний лікар Дніпропетровської шостої міської клінічної лікарні Олександр Сірий.

Проект стартував як пілотний волонтерський але сьогодні до фінансування проекту долучено бюджетні кошти. За ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова з бюджету Дніпропетровської області виділено 600 тис. гривень на лікування хворих дітей з лінії розмежування у  зоні АТО. Ще 300 тис. гривень виділено з міського бюджету на участь у проекті Дніпропетровської шостої міської клінічної лікарні.

Проект об’єднує прогресивних представників державної влади, політиків, волонтерів, медиків, небайдужих громадян України та демонструє принцип єдності прогресивних сил України у подоланні труднощів, через які проходить наша країна на шляху до Свободи та Самостійності.

Проект почав роботу у січні 2017року. У березні 2017 року до участі у проекті приєдналася Запорізька область. У Запоріжжі проект підтриманий губернатором Запорізької області Костянтином Брилем, та народним депутатом України Ігорем Артюшенко

Станом на сьогоднішній день в рамках проекту надання медичної допомоги цивільному населенню Донецької області надано висококваліфіковану безоплатну медичну допомогу 124 хворим (99 з них – діти), терапевтичного, хірургічного, кардіологічного, неврологічного, проктологічного, урологічного та інших профілів. Ряду хворих проведені оперативні втручання на органах черевної порожнини та сечовидільної системи. Проведено операцію на серці. Пацієнтам проведено додаткові медичні обслідування, у тому числі курс променевої терапії. Деякім призначено повторну госпіталізацію для проведення оперативного лікування. Всі пацієнти виписані в задовільному стані.

DSC_0065

DSC_0069
DSC_0072
DSC_0075

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору