Новини

Вітаємо з Днем Знань!

752
Мініатюра: 6

1 вересня, День знань! Це день з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки дитинства, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та виші. Це свято, яке водночас переповнене дитячою радістю, сміхом, хвилюванням і СІМІС також разом із молоддю та їх батьками радіють та хвилюються одночасно.

Так офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк відвідали Кремінську школу – гімназію. Вони привітали з цим чудовим святом дітей і батьків, подякували викладачам за їх неоціненну роботу розуму і серця. Також ознайомились з музеєм мистецтв Кремінщини, з бібліотечним центром та музеєм лікарських кімнатних рослин, які розміщені саме в приміщенні гімназії. Поспілкувалися з вчителями, першокласниками та їх батьками.

Не залишилися байдужими й офіцери групи Cimic Kalinove, які сьогодні взяли участь у урочистих заходах, що проходили у навчально-виховному комплексі населеного пункту Нетайлове. Після привітань учнів, батьків та педагогічного колективу були обговорені питання, щодо подальшої співпраці, надання допомоги та проведення сумісних заходах.

Читайте також:  Велика партія гуманітарної допомоги для захисників України надійшла від Кам'янка-Бузького району, - ЦВС "Волноваха"

Висловлюємо слова вдячності директору навчально-виховного комплексу Галині Чоста за запрошення на свято знань та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Ще раз вітаємо усіх педагогів та учнів з початком нового навчального року та бажаємо терпіння та наснаги у здобутті нових знань.

1

2

3

5

6

7

20170901_095929 IMG-20170901-WA0006

IMG-20170901-WA0008

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору