Новини

День знань у Маріуполі та посвячення у студенти (фото)

640
Мініатюра: Гранiтне

День знань – особливе свято! Завжди яскраве, емоційне та хвилююче. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають щирі привітання, i кожне серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

В цей святковий день офіцери групи ЦВС “Маріуполь” взяли участь в урочистих заходах у навчальних закладах міста Маріуполя та Волноваського району.

СІМІС “Маріуполь” привітали учнів та вчителів навчально-виховного комплексу № 1, загальноосвітньої школи № 21, Маріупольської школи-інтернату № 2 та загальноосвітньої школи-інтернату №2 Донецької обласної ради.

Особливо тепло пройшло свято Першого дзвоника у Гранітненській загальноосвітній школі, яку разом з офіцерами ЦВС відвідав Донецький обласний військовий комісар полковник Сергєєв О.С. Незважаючи на близькість до лінії розмежування, урочистості зібрали багато гостей, які щиро вітали учнів та вчителів із початком нового навчального року, бажали успіхів у навчанні та прагнення до нових знань! Наймолодші учасники свята – першокласники – крім привітань отримали від військових корисні подарунки – набори канцелярського приладдя та навчальні посібники від видавництва “Основа”.

Презенти від “Основи” у вигляді комплектів навчально-методичних посібників були також передані педагогічним колективам згаданих навчальних закладів. До НВК № 1 офіцери ЦВС надали комплекти наочної агітації для оформлення кабінетів.

В цей день СІМІС не залишили без уваги і вихованців дошкільних навчальних закладів. Офіцери ЦВС “Маріуполь” завітали у гості до дитячого садочку у Гранітному та подарували вихованцям старшої групи – майбутнім першокласникам – робочі зошити для підготовки до школи.

Читайте також:  Наша повсякденна робота це вирішення нагальних проблем військових та цивільних,- ЦВС «Бахмут»

А вже наступного дня, в міському Палаці культури металургів, відбулося урочисте святкування «Дня знань» та посвята до студентських лав Приазовського державного технічного університету тих, хто обрав навчання в технічному виші Маріуполя.

Привітати студентів та їх батьків прийшли народні депутати України, керівники міста, головних промислових підприємств та офіцери центру цивільно-військового співробітництва «Маріуполь». Цікаву концертну програму продемонстрували студенти старших курсів разом з першокурсниками, ведучими і режисерами концерту були першокурсники.

Ми приєднуємося до усіх привітань та побажань нашим дорогим першокурсникам і особисто додаємо: нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає,  навчання в університеті буде успішним та, незважаючи на тимчасові труднощі, приносить задоволення,  і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць!

Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!!!

AVK_9916

AVK_9931

AVK_9952

AVK_9966

image-0-02-05-3c92307c69c654c657ec64714c4ebab7ffb95502bfb4c15694adf68ae15d11d1-V

14

DSC03299

IMG-20170901-WA0010

iнтернат 2

viber image

 

Гранiтне 3

Гранiтне

ДНЗ Гранiтне

 

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору