Важливо
Все про: mariupol(512) діти(705)

У Маріуполі СІМІС вчили молодь надавати первинну медичну допомогу

441
Мініатюра: DSC03341

В навчальний період офіцери групи цивільно-військового співробітництва штабу ОТУ “Маріуполь” традиційно проводять заняття із військово-патріотичного виховання зі школярами старших класів.

Так, сьогодні, у Навчально-виховному комплексі “Гімназія-школа № 27” м. Маріуполь проведено заняття із тактичної медицини.

СІМІС розповіли школярам про надання першої медичної допомоги у польових умовах та правила користування індивідуальної аптечкою військовослужбовця. Після цього учні змогли закріпити здобуті знання і навички під час виконання практичних завдань. Школярі із задоволенням спілкувалися з офіцерами ЦВС та запрошували їх на наступне заняття, бо такі зустрічі є дуже корисними та пізнавальними!

Також без уваги не залишилися і педагоги навчального закладу. Офіцери СІМІС доставили в гімназію навчально-методичну літературу в рамках благодійної ініціативи “Книги для вчителів Донеччини та Луганщини” від Видавничої групи “Основа” (м. Харків).

Читайте також:  #Дякуємо_Захисникам - всеукраїнська акція до Дня Збройних Сил України

Вчителі дуже вдячні за надані матеріали, які обов’язково сприятимуть покращенню навчально-виховного процесу.

 

DSC03323

DSC03325

 

 

DSC03332

DSC03334

DSC03341

Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1921
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору