Важливо

Волонтери з Львівщини завітали у Волноваху

1156
Мініатюра: IMG_6407

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» щиро зустріли волонтерів з міста Лева та Буську, що на Львівщині. В складі волонтерської групи для надання гуманітарної допомоги в населених пунктах Миколаївка та Гранітне прибули: Голова ГО «Земельна варта» Рустам Харісов, керівник відокремленого підрозділу УНСО Назар Михайлюк, бойовий волонтер Олександр Саримсаков, а також волонтери Михайло Цюрко та Петро Кіцак.

Так під час відвідування ЗОШ І-ІІІ ступенів у населеному пункті Миколаївка учням була надана допомога у вигляді книжок, канцелярії та шкільного приладдя. Також їдальня отримала значну допомогу в продуктах харчування. Окрім подарунків матеріальних волонтери не забули й про культурну складову та порадували школярів цікавим виступом Олександра Саримсакова, який продемонстрував майстерну гру на музичних інструментах різних народів світу. А під час відвідування Гранітного, яке знаходиться на безпосередній лінії зіткнення з противником продемонстрували наскільки важливо і в подальшому всіляко підтримувати місцеве населення.

Також гості завітали до окремих підрозділів ЗС України, що продовжують боронити Неньку Україну від загарбників. Порадували хлопців чудовими піснями під гітару і звичайно ж, прибувши не з пустими руками, передали від мешканців Буську та Львова «смаколики», які маємо надію зігріють хлопців спогадами про домашню їжу, та додадуть їм наснаги і сил для виконання завдань за призначенням.

Читайте також:  "Дії громадян при знаходженні підозрілих вибухонебезпечних предметів" - ЦВС та ДСНС провели урок з мінної безпеки в Мар'їнці

Дякуємо в черговий раз за надану допомогу і сподіваємось на майбутню співпрацю. Схід та Захід разом!!! Слава Україні!!!

IMG_6400

IMG_6407

IMG_6419

 

IMG_6425

IMG_6448

IMG_6449

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору