Важливо
Все про: luhansk(646) люди(349)

Калинове Волноваського району відсвяткувало свою 214 річницю.

486
Мініатюра: IMG_6578

На урочисті заходи були запрошені офіцери групи ЦВС «Волноваха», представники ГО «Промінь Волноваха» на чолі з Головою громадської організації Русланом Казиняном, заступник Голови РДА Аліса Весьолкіна, а також представники підприємств ЕкоПрод та HarvEast. Під час свята всі охочі мали змогу привітати мешканців села зі святом та вручити подарунки. Тож CIMIC також не залишилися осторонь.Святковий концерт, який тривав понад дві години, вразив чудовими номерами талановитої молоді та вже відомими професійними виконавцями села. Після основного концерту на гостей заходу чекав сюрприз від ГО «Промінь Волноваха». Запальні пісні та ліричні вірші у виконанні Юлії Коваленко та Анжели Назарчук, від яких не могли втриматися навіть найстарші мешканці села, лунали на честь цього чудового населеного пункту, такого насправді українського і щедрого на позитивні емоції.Колектив групи ЦВС м. Волноваха був приємно вражений гостинним і смачним короваєм та подякою від Голови Калинівської  сільської ради Людмили Щербини.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку відбулися змагання з боулінгу серед дітей з обмеженими можливостями

Вітаємо всіх Вас ще раз з цим прекрасним святом, зичимо вам довгих років процвітання та успіху на теренах мирного та спокійного Донбасу!

Калинове це Україна! Слава Україні!

IMG_6600

IMG_6593

IMG_6587

IMG_6586

IMG_6578

IMG_6547

IMG_6532

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору