Важливо
Все про: luhansk(680) люди(376)

Українські військові на Луганщині повністю забезпечені теплими речами

706
Мініатюра: IMG_3935

На Луганщині усі військові частини та окремі підрозділи Збройних Сил України, що виконують завдання в рамках проведення антитерористичної операції, повністю забезпечені зимовою формою одягу та теплими речами.

За словами командування оперативно-тактичного угруповання «Луганськ», протягом останніх тижнів до військових колективів поступило речове майно у необхідних обсягах і за розмірами, вказаних у заявках офіцерів тилових структур. На речових сховищах військових частини створено невеличкий запас матеріальних засобів із урахуванням специфіки військової служби кожного підрозділу.

На даний час, у військових колективах завершується видача зразків зимової форми лише окремим воїнам, які повернулися із відпустки чи місця лікування, або ж нещодавно призвані через військкомами до лав Українського війська.

Також задовго до приходу холодної пори року до усіх армійських підрозділів доставлено чавунні пічки, труби до них і завезені дрова. Через прохолодні ночі вересня деякі армійці вже користуються даними засобами обігріву.

Так, воїни 14-ї окремої механізованої бригади, які несуть службу на Луганському напрямку району проведення АТО, ще 24 вересня завершили комплекс робіт щодо підготовки до зими.

— Майже усі наші бійці отримали зимовий військовий однострій нового зразку ще торік. Більшість же теплих речей видаються на 2 роки. Тому зараз ми задовольнили потреби незначної кількості військовослужбовців у зимових камуфльованих куртках та утеплених штанах, термобілизні тощо. Також не виникало проблем із забезпеченням воїнів бліндажними і чавунними пічками, доставкою дров до бойових позицій, — зауважив начальник тилу бригади.

Читайте також:  На Луганщині діти передали військовим вітальні листівки

До речі, дуже схвальні відгуки з боку захисників Луганщини надходять про такі нові зразки речового майна, як: зимове взуття фірми «Талан», флісовий светр, армійський шарф-труба та інше майно.

 

Мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 Дмитро Горбунов

IMG_3913

IMG_3931

IMG_3935

IMG_3941

IMG_3944

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору