Важливо
Все про: luhansk(680) діти(719)

СІМІС взяли участь у заходах з нагоди Дня працівника освіти

1182
Мініатюра: Кремiна-ЦВС-4
На Луганщині у місті Кремінна офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (м. Сєвєродонецьк) узяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівника освіти.
Так, в приміщенні Кремінської школи-гімназії, куди запросили кращих педагогів району, офіцери структури ЦВС привітали освітян з їхнім професійним святом, заохотили грамотою викладачів даного навчального закладу в особі її директора Євдокії Кукуяшної, а також вручили букети квітів.
У ході заходу військовослужбовці Збройних Сил України передали освітянам навчальний посібник «Каталог з промінної безпеки», який стане у пригоді під час занять в рамках шкільної дисципліни «Захист Вітчизни».
Своєю чергою, завідуюча сектору інформаційно-аналітичної роботи апарату Кремінської райдержадміністрації Ірина Драньова, подякувала учасникам антитерористичної операції за їхню самовіддану роботу щодо відновлення  суверенітету України та активну участь у військово-патріотичному вихованні дітей і молоді.
 — Ви наші захисники і наша надія на світле майбутнє. Ми – дорослі і малеча завжди хвилюємося про долі Українських армійців. Тому  робимо все, аби морально підтримати хлопців з передової, — зауважила  державний службовець.
Після урочистого концерту, педагоги з декількох шкіл району передали офіцерам Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (м. Сєвєродонецьк) півтисячі плакатів, малюнків, різних аплікацій, листів та оберегів, у яких вони виражають свою вдячність і підтримку Українським воїнам.
— Ці дитячі послання, які несуть колосальну позитивну енергетику, ми незабаром передамо їх учасникам АТО. Теплі слова підтримки та яскраві фарби малюнків, написані юними патріотами, неодмінно зігріють їхні серця, надихнуть на нові ратні подвиги і наблизять мить Перемоги над окупантами, — зауважив офіцер Збройних Сил України.
Також, військовослужбовці обговорили із посадовцями відділу освіти райдержадміністрації інші спільні заходи в рамках святкування Дня захисника України.

 

Читайте також:  СІМІС продовжують робити добрі справи

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Кремiна-ЦВС-4

Кремiна-ЦВС-5

 

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору