Важливо

У Старобільську студентам розповіли про службу у Збройних Силах України

843
Мініатюра: DSCN3705

Сьогодні офіцери групи ЦВС штабу ОТУ «Луганськ» та представник громадської організації «Воля» Наталія Пономарьова провели заняття з 3 та 4 курсами Старобільського обласного медичного училища на тему «Військова служба за контрактом у Збройних Силах України» та «Мінна безпека».

Офіцери розповіли про особливості та переваги військової служби за контрактом, надали практичні поради щодо пошуку вакантних посад та оформлення на військову службу за контрактом. В свою чергу Наталя Пономарьова  розповіла про професіоналізм та героїзм медичних фахівців виявлені у військовому конфлікті на Сході України та з використанням відеоматеріалів пояснила правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Після завершення занять керівництво навчального закладу та студенти подякували гостям за дуже цікаві і змістовні заняття аплодисментами та ініціювали спільне фотографування на згадку.

Читайте також:  Світлодарський «Їжачок» знову допомагає робити добрі справи

DSCN3700

DSCN3702

DSCN3704

DSCN3705

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору