Важливо
Все про: luhansk(689) люди(388)

Захисникам Луганщини подарували «Нотки Перемоги»

767
Мініатюра: IMG_4017

Артисти Військово-музичного Центру Сухопутних військ ЗС України, що розташовується у Чернігові, у рамках гастролей районом проведення антитерористичної операції прибули до оперативно-тактичного угруповання «Луганськ», аби виступити перед учасниками бойових дій з концертною програмою: «Нотки Перемоги».

Так, першими професіоналізм військових співаків змогли оцінили медики 59-го Військово-мобільного госпіталю та поранені воїни, які вже на завершальній стадії лікування.

— Ми не в перший раз перебуваємо на Луганщині і щоразу нам дуже приємно виходити на різні імпровізовані сцени, аби подарувати море позитивного настрою Українським воїнам, зробити свій маленький внесок у загальну Перемогу над російськими окупантами. Тож хай наша творчість потроїть сили учасників АТО та зміцнить їхній бойових дух, — зауважив старший концертної групи старший прапорщик Сергій Невзоров.

Військові артисти виконали українські національні та сучасні ліричні пісні, а також відомі військово-патріотичні музичні композиції.

На особливу увагу глядачів заслужив душевний виступ працівника ЗС України Ігоря Слободського, який представив на загальний суд декілька власних пісень за тематикою вічних людських цінностей: безмежну любов до Батьківщини та кохання.

Просто феєрверк емоцій  викликали виходи із мікрофоном працівника ЗС України Тетяни Манойленко. В ході її виступів хлопці та дівчата неодноразово виходили танцювати і переконливо просили її вийти на біс.

Читайте також:  СІМІС та волонтери допомагають військовим та цивільним на Сході України

На завершення концерту, усі присутні разом виконали вже давно народні пісні «Ой, смереко!» та «Червона рута».

Від імені своїх підлеглих та пацієнтів військовим артистам за творчий подарунок подякував начальник 59-го Військово-мобільного госпіталю підполковник Андрій Телефанко та побажав подальших професійних висот.

За словами старшого концертної групи Військово-музичного Центру Сухопутних військ ЗС України старшого прапорщика Сергія Невзорова, вони ще декілька разів виступлять перед учасниками антитерористичної операції, які зараз виконують бойові завдання на Луганщині.

 Мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 Дмитро Горбунов

IMG_4008

IMG_4012

IMG_4014

IMG_4017

IMG_4038

IMG_4042

IMG_4044

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору