Важливо

У Старобільську відсвяткували Всеукраїнський День бібліотек

692
Мініатюра: DSC_0908

Щорічно 30 вересня в Україні відзначають “Всеукраїнський День бібліотек”.

В цей день Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Горького організувала святкування на центральній площі м. Старобільськ. Для жителів та гостей міста були організовані виставки книжок, малюнків, місця де діти могли займатись рукоділлям, танцювальні конкурси для дітей та дорослих. До святкування також долучились і офіцери групи ЦВС штабу ОТУ “Луганськ”, які спільно з Центром психосоціальної адаптації запропонували місцевим мешканцям намалювати рушник з вишиванкою та побажаннями для дітей однієї з прифронтових шкіл, до якої рушник буде найближчим часом переданий. Кожному бажаючому залишити вітання або розмалювати рушник наші офіцери дарували патріотичні сувеніри, наклейки, прапори України, повітряні кульки, дитячі журнали та газети. Візитною карткою нашої команди став аквагрим у вигляді Державного прапора України, нанести на обличчя який збиралися цілі черги дітей та дорослих.

Читайте також:  Мешканці Донбасу допомагають своїм землякам охопленим бідою війни

На завершення святкових заходів відбувся концерт за участю місцевих талантів. Дякуючи за співпрацю та плідну роботу офіцери нашої групи вручили працівникам обласної бібліотеки пам’ятну Подяку.

DSC_0908

DSC_0910

DSC_0929

DSC_0944

DSC_0950

DSC_0962

DSC_0964

DSC_0994 - копия

viber image

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору