Важливо

На Луганщині СІМІС передали подарунки дітям що проходять реабілітацію

930
Мініатюра: DSC04266

Вчорашній день у військовослужбовців Об’єднаного центру цивільно- військового співробітництва ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк видався  дуже позитивним. В черговий раз була виконана чудова місія з доставки до Сєвєродонецького обласного дитячого протитуберкульозного санаторію іграшок та канцелярського приладдя вихованцям, які проходять у ньому  реабілітацію.

Це стало можливим завдяки небайдужим громадянам з різних куточків України, які зібрали цю допомогу, що складалася з дитячих книжок українською мовою, м’яких іграшок, зошитів, кольорових олівців та інше.

Кожна дитина з вдячністю і задоволенням отримала з рук військових чудовий подарунок, який буде нагадувати про турботу та тепло інших українських сімей.

Керівником санаторію являється Оксана Прищепа, яка тривалий час піклується про добробут дітей та розвиток закладу відзначила, що для дітей це особлива радість  і вони завжди чекають у  себе людей небайдужих до їхніх  сьогоденних проблем..  Персонал санаторію також подякував гостям за привітання і подарунки.

Читайте також:  Волонтерський мобільний стоматологічний кабінет з Запоріжжя здійснив «медичний тур» Луганщиною

Дякуємо санаторію за теплий прийом  та сподіваємося на скору зустріч!

DSC04237

DSC04276

DSC04266

DSC04265

DSC04261

DSC04249

DSC04245

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору