Важливо

У змаганнях між військовими та цивільними перемогла «дружба»

125
Мініатюра: 4

На Луганщині у селищі Врубівка військовослужбовці однієї із військових частин, воїни якої приймають участь в проведенні антитерористичної операції, активно займаються спортом разом із місцевими мешканцями.

Так, на стадіоні місцевої загальноосвітньої середньої школи армійці постійно відшліфовують свої фізичні здібності: розвивають силу, швидкість та витривалість.

Минулими ж вихідними на запрошення педагогів зіграли у міні-футбол із командою старшокласників.

Протягом всього матчу військовослужбовці Збройних Сил України по забитих голах вигравали. Та, все ж, на прохання суддів з числа педагогів та самих воїнів, у підсумку зустрічі зарахували нічию.

— На цих змаганнях, як і у співпраці воїнів нашої частини із мешканцями Луганщини перемогла дружба. Сподіваюся, що усі присутні отримали велике задоволення від гри, — зауважив командир військової частини.

Читайте також:  Медики 59 військового шпиталю отримали гуманітарну допомогу від волонтерів зі Львову

До речі, на прохання викладачів школи найближчим часом захисники України відновлять старі тренажери на спортивному майданчику та змонтують нові металеві брусся і перекладини.

Мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 Дмитро Горбунов

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:870
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:870
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору