Важливо

У змаганнях між військовими та цивільними перемогла «дружба»

441
Мініатюра: 4

На Луганщині у селищі Врубівка військовослужбовці однієї із військових частин, воїни якої приймають участь в проведенні антитерористичної операції, активно займаються спортом разом із місцевими мешканцями.

Так, на стадіоні місцевої загальноосвітньої середньої школи армійці постійно відшліфовують свої фізичні здібності: розвивають силу, швидкість та витривалість.

Минулими ж вихідними на запрошення педагогів зіграли у міні-футбол із командою старшокласників.

Протягом всього матчу військовослужбовці Збройних Сил України по забитих голах вигравали. Та, все ж, на прохання суддів з числа педагогів та самих воїнів, у підсумку зустрічі зарахували нічию.

— На цих змаганнях, як і у співпраці воїнів нашої частини із мешканцями Луганщини перемогла дружба. Сподіваюся, що усі присутні отримали велике задоволення від гри, — зауважив командир військової частини.

Читайте також:  СІМІС продовжують опікуватись багатодітними родинами

До речі, на прохання викладачів школи найближчим часом захисники України відновлять старі тренажери на спортивному майданчику та змонтують нові металеві брусся і перекладини.

Мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 Дмитро Горбунов

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору