Відео

Американський шериф завітав у гості до СІМІС «Волноваха»

874
Мініатюра: IMG_1491

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» зустріли гостей із Харкова, які привезли гуманітарну допомогу для українських військових.

Разом із Ольгою Різниченко (волонтерська група “Доброчинець”) та Артемом Фисуном (ГО “Альтернатива”) до міста Волноваха завітав небайдужий американець Steve Struwe, який відслужив 30 років справжнім американським шерифом у штаті Каліфорнія (Сполучені Штати Америки), а зараз відвідує Україну з благодійним візитом. Під час зустрічі з CIMIC Стів розповів свої враження, які він отримав під час перебування в Україні та в зоні проведення АТО. Стів зазначив, що український народ та військовослужбовці це щирі та доброзичливі люди.

Волонтерська група передала для військовослужбовців ЗС України утеплювачі для бліндажів, гідроізоляційну плівку, кабель, водяний насос, мішки, маскувальні сітки, інструменти, газові балони з редукторами, валянки, теплі речі, противірусні пігулки та багато іншого.  Окремо, для проведення заходів до Дня захисника України, СІМІС отримали прапори, стрічки, браслетки, солодощі, а для школярів – кулькові ручки, прості та кольорові, папір, ватмани, а також інші канцелярські вироби та невеличкі державні прапорці на парти.

Читайте також:  Якщо працювати - то по повній, - ЦВС «Авдіївка»

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» в найкоротший час доставлять цю допомогу для військових, які знаходяться безпосередньо на лінії розмежування.

Нехай цей візит стане початком міжнародної співпраці для досягнення спільної мети заради миру.

 

IMG_1476

IMG_1486

IMG_1487

IMG_1491

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору