Важливо

Волонтерський мобільний стоматологічний кабінет з Запоріжжя здійснив «медичний тур» Луганщиною

394
Мініатюра: IMG_4158

На Луганщині у військових частинах оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» завершили працювати активісти Громадської організації «Об’єднання волонтерів Запоріжжя».

За допомогою мобільного стоматологічного кабінету професійні лікарі оглянули сотні військовослужбовців та надали медичну допомогу окремим із них.

Так, тільки у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, воїни якої залучаються до проведення антитерористичної операції, близько 90 армійців звернулися до гостей зі своїми зубними проблемами.

— Я живу на Закарпатті та із задоволенням роблю перерви у основній роботі, аби поїхати із однодумцями зі всієї країни до Донбасу, де на нашу допомогу чекають справжні патріоти України. Адже ми розуміємо, що воїни у цей важкий для всієї держави просто не мають можливість залишити місце служби і відвідати лікарню чи госпіталь. Тому самі стараємося прибувати до них. Тільки за крайній рік ми з друзями вже 7 разів виїжджали до учасників АТО, —  зауважив старший волонтерської групи Володимир Степа.

За словами цивільного стоматолога із понад тридцятирічним стажем, окрім огляду та лікування зубів, він старається передати хлопцям і дівчатам у одностроях свій позитивний настрій, розказує анекдоти про закарпатців, співає колядки, дає поради для розв’язання різних життєвих ситуацій тощо.

Читайте також:  Військові та благодійники встановили дитячий майданчик в Попасній Луганської області

По завершенню роботи у військовій частині Збройних Сил України, її командування подякувало гостям за таку, в першу чергу, моральну підтримку їхньої бойової роботи щодо відновлення незалежності і суверенітету України та високий професіоналізм.

 Мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 Дмитро Горбунов

IMG_4157

IMG_4158

IMG_4165

IMG_4170

IMG_4172

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору