Новини

Запрошуємо на фестиваль «Доля вибрала нас»

436
Мініатюра: POKROVA_17_ban_640x480

Київська міська Спілка ветеранів Афганістану та Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України з нагоди Національного свята — Дня Захисника України, та з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також відродження української національної культури та популяризації військово — патріотичної пісні, проводять фестиваль «Доля вибрала нас».

Захід спрямований на підтримку здорового патріотичного духу, єдності українців як народу, пропагування серед суспільства кращих творів патріотичного спрямування і адаптації бійців АТО до мирного життя.  Для Вас виступатимуть Національний президентський оркестр, народні і заслужені артисти України та інші виконавці.

Запрошуємо усіх охочих 11 жовтня 2017 року) о 18.00 до великої зали Центрального Будинку Офіцерів Збройних Сил України, за адресою: м. Київ вул. Грушевського, 30/1.

Читайте також:  Харків’янин передав тюнінговане світло для автомобілів «ЕВАКУАЦІЇ 200»
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору