9 Октябрь
ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ВЕТЕРАНИ ПРИДБАЛИ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛУ ГУМАНІТАРНОГО ПРОЕКТУ ЗСУ “ЕВАКУАЦІЯ 200” СПЕЦ АВТОМОБІЛЬ
Важливо

ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ВЕТЕРАНИ ПРИДБАЛИ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛУ ГУМАНІТАРНОГО ПРОЕКТУ ЗСУ “ЕВАКУАЦІЯ 200” СПЕЦ АВТОМОБІЛЬ

1664
Мініатюра: DSC_0063

Повернення тіл загиблих в районі проведення АТО до місць остаточного поховання, сприяння в організації їх вшанування та надання можливостей сім’ям загиблих отримати відповідний соціальний захист держави, пошук безвісті зниклих осіб, збір інформації щодо осіб, що незаконно утримуються представниками незаконних збройних формувань – такими є завдання пошукової групи «Евакуація 200» Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Тож без використання спеціальної техніки тут не обійтись.
Волонтери Тернопільської обласної спілки ветеранів , що активно допомагають воїнам АТО з самого початку військових дій на сході України, нещодавно передали в якості волонтерської допомоги спеціальний автомобіль для підрозділу гуманітарного проекту ЗС України «Евакуація 200». Це спеціалізований «Мерседес Спринтер» із термічною установкою.
Голова Тернопільської обласної спілки ветеранів пан Сергій Лісовий люб’язно відгукнувся на прохання свого земляка, мешканця міста Заліщики Бориса Войчишина, що саме зараз працює у пошуковій групі проекту “Евакуація 200”. На кошти Тернопільської спілки ветеранів та за допомогою української діаспори Великої Британії було придбано цей спеціальний Мерседес.
Під час передачі автомобілів начальник пошукової групи гуманітарного проекту ЗС України «Евакуація 200» майор Віктор Колосов подякував тернопільським волонтерам за допомогу та зазначив, що зайвої техніки тут не буває, особливо, якщо мова йде про спеціальну техніку.
«Гуманітарний проект “Евакуація 200” в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, у якому ми працюємо, виконує досить не просту задачу. Тому колектив пошукової групи проекту «Евакуації 200» дуже високо оцінює роль тернопільських волонтерів. Ми твердо переконані, що війна закінчується тоді, коли останній солдат, що загинув за Батьківщину, буде достойно похований», — підкреслив майор Віктор Колосов.

DSC_0063

Изменение_размера_DSC_0059

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору